• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформаційна кампанія "Зробимо РАЗОМ"

Зробимо наше місто доступним РАЗОМ

/Files/images/_PET1686.JPGЗасновники та волонтери БГОІВ "Стимул"

Інтерв'ю з головою громадської організації "Стимул" Юрієм Яремчуком.

Я не здамся без бою!

Від автора: Стимул (лат. stimulus - гострий металевий наконечник на жердині, яким поганяють буйвола (бика, запряженого у віз) - сильний спонукальний момент; внутрішній або зовнішній фактор, що викликає реакцію, дію; («стимулюючий» прийняти те чи інше рішення).

«У мене часто запитують, чому організація отримала саме таку назву,- говорить Юрій Яремчук – голова громадської організації інвалідів візочників. «Стимул» - поняття символічне. Під ним варто розуміти не стільки складність шляху, скільки вплив стану в якому ти перебуваєш на твої дії - хвороба ніби стимулює тебе не втрачати час, діяти заради майбутнього і не лише особистого, а й інших людей в такому ж або й важчому стані. Адже коли ти здоровий ніколи не замислюєшся над тим, як почувають себе люди обмежені в русі, перебуваєш в так званій зоні комфорту і не бажаєш її залишати”.

Наша організація працює три роки. Рік тому розпочато проект “Незалежне життя – зусилля людей обмежених в русі за змістомне та повноцінне життя ,- розповідає очільник «Стимулу», - організували волонтерів та небайдужих партнерів. З вересня 2012 почали реконструкцію приміщення центру по вулиці Карла Лібкнехта 106 .

Створили сайт проекту independent-life.edukit.zt.ua, де кожен бажаючий може долучитися або просто дізнатися про наші успіхи.

Ще одним учасником проекту і найближчим партнером “Стимулу” є міськрайонний навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей “Насіння Надії”. Саме в співпраці з “Насінням Надії “ створюється Спілка інвалідних організацій міста та впроваджується центр соціокультурної реабілітації , проводиться школа особливих батьків “Рівний рівному” та багато інших програм та заходів.

Результатом плідною роботи з громадськими організаціями та владою міста став щорічний табір активного відпочинку. На один день родини, що виховують дітей з інвалідністю та члени “Стимулу “ мають змогу дозвілля, де радість спілкування не залежіть від обмежень.

Взагалі діяльність “Стимулу” спрямована на забезпечення прав безперешкодного доступу до об'єктів житлового та громадського призначення, послуг, що надаються суспільством , підтримку соціальних ініціатив направлених на поліпшення умов життя у місті обмежених в русі громадян.

«Стимул» активно співпрацює з громадськими організаціями, благодійними фондами та соціально-відповідальними компаніями з усієї України. Незмінним нашим партнером є Національна Асамблея Інвалідів України яка надає правову та інформаційну підтримку, забезпечує спеціальною літературою та займається лобіюванням інтересів людей з інвалідністю на найвищому рівні.

Оскільки наша організація є неприбутковою і немає жодних джерел постійного фінансування, діяльність здійнюється за рахунок благодійних пожертв. Наразі партнером проекту “Незалежне життя - зусилля людей обмежених в русі за змістомне та повноцінне життя” є Міжнародний благодійний фонд “Планета Взаємодопомоги”.

Ми завжди відкриті для спілкування і партнерства – говорить Юрій Яремчук , - готові розглядати будь-які ініціативи бердичівлян. Адже розуміння та підтримка громади дуже важлива - нам жити пліч о пліч в рідному Бердичеві і наших спільних силах зробити його ще кращим та доступнішим для всіх.

/Files/images/_PET1692.JPG/Files/images/DSC_6894.JPG/Files/images/_PET1694.JPG/Files/images/_PET1691.JPG/Files/images/DSC_6883.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 5466