• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Як вінничанка з ДЦП намагається врятувати людей з інвалідністю від безробіття

Як вінничанка з ДЦП намагається врятувати людей з інвалідністю від безробіття

2017-04-04

/Files/images/1aa4b9062eaea2ed6efedacea367d5d4.jpg

Разом з однодумцем, який теж має інвалідність і пересувається на візку, Інга розробила бізнес-план створення міні-друкарні, на якій могли би працювати люди з різними захворюваннямиВінничанка з ДЦП створює проект, який забезпечить українців роботою незалежно від їхньої здатності пересуватися та говорити. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на КНК Медіа.

Інга Бабеня через ДЦП може самостійно пересуватися лише в межах двору свого приватного будинку на околиці Вінниці та має утруднену мову. У 2012 році дівчина отримала диплом магістра психології і вирішила працювати за фахом, аби допомагати іншим людям з інвалідністю. Проте на роботу її не брали.

"Оточуючі сміялися, казали, що з такою хворобою я не зможу стати психологом. Та я не здавалася і паралельно з пошуками роботи допомагала студентам у написанні курсових і дипломних робіт", — згадує дівчина.

Так тривало два роки, аж поки вона дійшла висновку, що краще створити свою справу, аніж чекати милості від людей, які бачать у ній лише "немічного людини з інвалідністю".

Разом з однодумцем, який теж має інвалідність і пересувається на візку, Інга розробила бізнес-план створення міні-друкарні, на якій могли би працювати люди з різними захворюваннями.

Однак грошей на таке підприємство не було. Прагнення заробити наштовхнуло їх на ідею відкриття Інтернет-магазину ноутбуків, смартфонів та аксесуарів до них.

"Такий бізнес дозволяє залучити до роботи навіть тих, хто не може говорити чи вставати з ліжка!", — переконана невгамовна вінничанка.

До проекту почали долучатися молоді люди з інвалідністю різної важкості та через різні захворювання, які мешкають в різних куточках України та за її межами.

Але Інга зіткнулася з проблемою реєстрації свого бізнесу, оскільки для цього треба найняти юриста, який подав би відповідні документи. Грошей для цього поки що немає.

Вінничанка розповіла, що люди працюють на ентузіазмі, оскільки вірять у перспективу Інтернет-магазину, інвестуючи свої знання та зусилля у власне майбутнє.

Наталія Мороцька

http://naiu.org.ua/yak-vinnychanka-z-dtsp-namagayetsya-vryatuvaty-lyudej-z-invalidnistyu-vid-bezrobittya/

Кiлькiсть переглядiв: 700