• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю»

«Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю»

2015-10-20

/Files/images/_DSC6318д.jpg

ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» (НАІУ) та Вінницька обласна громадська організація «Асоціація захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському навчальному семінарі - тренінгу «Табір активної реабілітації для опікунів та людей з інвалідністю», який відбудеться 26-30 жовтня 2015 року в м. Вінниця.

Під час семінару учасники пройдуть навчання та здійснять практичну підготовку щодо незалежного проживання у громаді, подоланню труднощів, які пов’язанні з ізоляцією їх родин.

До участі запрошуються родини (мати або батько, чи інша людина, яка найбільше спілкується та опікується особою з інвалідністю, а також особа з інвалідністю з розумовою відсталістю віком від 10 до 35 років).

В разі зацікавленості взяти участь у навчанні, просимо заповнити та направити анкету-заявку (див. додаток) не пізніше 15:00 год, 21 жовтня 2015 року на електронну адресу:fotina_1711@ i.uа

За додатковою інформацією звертайтесь в м. Вінниця :

· Головко Наталя Олександрівна (щодо організації заходу) – (097) 230-20-01;

· Іващенко Світлана Іванівна (щодо зустрічі та поселення учасників) – (098) 225-62-53;

· представник НАІУ у Вінницькій області - Демко Світлана Василівна (096) 413-22-27, тел. (0432) 509 -139, тел/факс (0432) 509 -145,

· в м. Київ - Секретаріат НАІУ,Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-82; (097) 984-74-62.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

Організатори забезпечують зустріч учасників, поселення в готелі, харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови ОБОВ’ЯЗКОВОЇ наявності оригіналів та копій проїзних документів та документів, що посвідчують особу (для обох учасників), відповідно до норм визначених законодавством, а саме:

· оригіналів проїзних документів,

· копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),

· копії ідентифікаційного коду,

· копії пенсійного посвідчення або довідки МСЕК (для людей, що мають інвалідність ).

УВАГА! Шановні колеги, нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:

Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).

До вартості проїзду не може входити «оплата чаю/кави».

У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.

Дякуємо за співпрацю.

З повагою, Виконавчий директор Н.Скрипка

Кiлькiсть переглядiв: 302