ЮРІЙ ЯРЕМЧУК - НАШ КАНДИДАТ!

2015-10-21

/Files/images/PET_4219.jpg

Громадські організації людей з інвалідністю, вперше в історії міста Бердичева, готові представити свого кандидата у депутати Міської ради.

Голова міської громадської організації інвалідів - візочників «Стимул» Яремчук Ю.В. заявив про готовність і балотується по ___ округу від політичного об’єднання (партії) «Самопоміч».

Більше 6 років Юрій Васильович , на громадських засадах,очолює БГОІВ «Стимул». З перших днів існування організації є незмінним керівником.

Допомога представникам малорухомих груп населення, створення умов достойного и незалежного проживання в громаді , забезпечення найважливіших потреб в соціалізації, вільному доступі і пересуванні , навчанні та працевлаштуванні людей з інвалідністю – лише деякі з завдань які ставить перед собою справжній лідер.

Починаючи з 2009 року як голова громадської організації та фахівець з доступності Юрій Яремчук активно працює в комітеті з доступності при міськраді міста Бердичіва. У межах цієї співпраці було проведно аудит доступності вулиць та обєктів інфраструктури Бердичева, останнім із яких став залізничний вокзал.

За словами Ю. Яремчука, вирішення питання доступності соціально важливих обєктів полегшить життя кожній родині міста, адже, “майже у кожному домі є літні люди, вагітні жінки, мами із дитячими візочками. Тому мова не ведеться виключно про вирішення проблем людей на візках або таких, яким важко пересуватися. Ми спрямовуємо свої зусилля на вирішення реальних проблем, з якими стикається кожна людина у щоденному житті, - заявляє він. - Дехто недооцінює нашу роботу, говорячи, що це крапля в морі, що є проблеми важливіші, але правда така, що лише щоденною системною та послідовною роботою можна добитися значного результату”

З 2010 року розпочинає активну співпрацю з міжнародними благодійними фондами та всеукраїнськими об’єднаннями. Має неабиякий досвід залучення ресурсів для розвитку громади міста.

2011 -2013 Завдяки успішній взаємодії з міжнародними донорами задовольняє потреби громадян міста, членів різних ГО в інвалідних візках.

На теренах рідного міста, в співпраці з іншими громадськими організаціями, неухильно впроваджує політику рівного доступу та гідного життя найменьш захищених та найуразливіших верств населення - дітей та молоді з інвалідністю, членів їх родин.

2012-2014 волевиявленням керівника “Стимулу на базі двох громадських організацій: інвалідів-візочників «Стимул» та міськрайонної громадської організації «Навчально – реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння Надії» було створено Центр соціокультурної та активної фізичної реабілітації «На рівних».

2015 Наступним кроком стає відкриття в тандемі з Всеукраїнською коаліцією Центру денного перебування для неповносправних дітей міста і району.

За плечима цієї мужньої особистості проведення таборів незалежного життя ,зборів регбістів на візках , семінари та тренінги з доступності архітектури міста, проведення спортивних змагань команд різних ГО міста.

Виявлення існуючих проблем, робота зі зверненнями громадян з інвалідністю, та співпраця з місцевою владою, задля подолання труднощів та бар’єрів такий чіткий алгоритм напрацьований роками.

В травні 2015 року на базі приміщення МГОІВ Стимул відкрито першу соціальну майстерню, чим покладено початок соціального підприємництва в нашому місті.

« Не буду приховувати, що найбільше мене цікавить саме соціальна політика. Ми звикли, що соціальні питання не оминаються, але часом, на жаль, вміло експлуатуються. “ НЕ РОБІТЬ ДЛЯ НАС БЕЗ НАС” «Зробимо разом!» – гасло яким я керуюсь в своїй діяльності . Я - людина, якій на власному досвіді відомо, як може ускладнитися життя речами, на які більшість людей не звертають уваги, такими, наприклад, як високі сходи в аптеці, чи вузький прохід у лікарняній палаті, не говорячи про зависокі бордюри або пошкоджені тротуари. Із цими речами ми стикаємося кожного дня. Вважаю, що людина, якій не чужі проблеми простих людей, має брати безпосередню участь у їх вирішенні. Зробити наше місто зручним та доступним для кожного, працювати над реальними справами, вирішувати існуючі, а не надумані на папері питання — те, на що я спрямовую свою діяльність.» - говорить наш кандидат.

Кiлькiсть переглядiв: 565