/Files/images/img4309.jpgАвтовокзал

м.Бердичів, вул.Привокзальна 1а, телефон (04143) 2-13-31

Приміщення автовокзалу введено в експлуатацію в 2009 році. До першого поверху є вільний доступ для всіх категорій малорухомих груп.

В приміщені: каси, туалет WС (вартість послуги 1грн), зал очікування з інформаційним табло.

На другому і третьому поверхах розміщені перукарня, магазин, кафе Пан-кухар та Пан-готель . Всі перераховані заклади недоступні для малорухомих груп. Споруда не має місць для паркування осіб з інвалідністю.

Залізничний вокзал Бердичів

Огляд Бердичева варто почати від залізничного вокзалу, який хоч і не вирізняється визначними архітектурними формами, але міститься на вулиці Лібкнехта – найбільшій вулиці міста, де знаходиться багато цікавих пам’яток та споруд Бердичева.

/Files/images/imagesіі.jpgПриміщення вокзалу стало доступним , завдяки зусиллям комітету доступності у 2011 році. До центральної споруди прибудовано пандус, по якому кожен може дістатися до кас, довідкового табло та служб вокзалу.

Серед сервісів є група супроводу людей з інвалідністю. Супровід необхідно замовити заздалегідь.

Умови замовлення та номери телефонів підтримки наразі з'ясовуються волонтерами проекту і невздовзі будуть опубліковані на сторінках нашого сайту.

На першому поверсі розташовано зручний зал очікування, відремонтоаваний у 2012 році.

Окремо зазначено місця для людей з інвалідністю.

А от віконця кас та довідкової служби зависоко, немає кнопки виклику допомоги та пристрою для замовлення квітків для людини на візку.

Приміщення немає окремої кімнати перепочинку для людей з івалідністю та туалету (WC).

За словами начальника вокзалу станції “Бердичів” Радченко Юрія Вікторовича: «Супровід необхідно замовити за здалегідь, за номером телефону 04143 7-02-11, що вказаний на табличці з ліва поруч з центральним входом до вокзалу.

Спеціальні працівники допоможуть при посадці-висадці людей з обмеженими фізичними можливостями. І відразу відвезуть до потрібної платформи. Передають інформацію до станції прийому щоб наступна група прийняла людину».

Вокзал має прибудований пандус по якому можна дістатися до кас, довідкового табло та служби вокзалу.

Розклад поїздів

Адреса :м.Бердичів, вулица Карла Лібкнехта, 109, індекс 13300

Справочна служба вокзалу (04143) 7-02-11

Інформація про замовлення спецвагону

Кiлькiсть переглядiв: 418